Ataşehir Uydu Servisi Ataşehir uydu bakım, onarım, arıza ve kurulum hizmetleri. Uzman kadromuz ile uydu arızalarını en kısa zamanda düzeltiyoruz. Kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti birinci önceliğimiz. Tamirini yaptığımız arızalar için 1 yıl garanti vermekteyiz. 1 yıl içinde bizden kaynaklı arızanın tekrarlanması durumunda ücretsiz olarak onarımını sağlamaktayız. Kullandığımız ve satışını yaptığımız tüm ürünler tarafımızda 2 yıl garanti kapsamında dır. Merkezi uydu sistemlerinde ise montaj 2 yıl, kullanılan malzemeler 3 yıl değişim garantilidir. Ataşehir Uydu Servisi olarak Ataşehir’in tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

 


 

Ataşehir Uydu Hizmetlerimiz Çanak anten yön bulunması Çanak anten ayarlanması Çanak anten değişimi LNB arızaları Anten kablosu arızaları ve değişimi Yeni kablo çekilmesi Diseqc arızaları Yan oda TV kurulumu Uydu alıcısı kanal ayarlanması Yeni uydu alıcısı satışı Uydu alıcısı tamiri Kumanda arızaları Televizyon Montaj hizmeti Merkezi uydu sistemi kurulumu ve arızaları.

 

 

 

Hemen ara, usta çağır!  

 

 


Ataşehir Merkezi Uydu Sistemi kurulumu, bakım ve onarım işleriniz uzman personelimiz ile en kısa sürede yapılmaktadır. Next Servisi merkezi uydu sistemleri kurulumlarına 3 yıl malzeme, 1 yıl montaj garantisi vermektedir. Servis talepleriniz için bizi 0535 819 28 78 numaralı telefondan arayabilir yada İletişim sayfamızdan formu doldurabilirsiniz.