İstanbul Maltepe ilçesinin tüm bölgelerine hızlı kaliteli uydu teknik servis hizmeti..

İşimiz, gücümüz uydu sistemleri..Uzman ekiplerimiz ile hafta içi 08:00 – 20:00 arası teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Bilgi almak ve teknik servis çağırmak için 0532 448 28 78 numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ;

 • Çanak anten montajı
 • Çanak anten ayarı
 • Çanak anten yer değişimi
 • LNB arızası
 • LNB değişimi
 • Uydu kanal sıralaması
 • Uydu alıcısı arızaları
 • Anten kablosu arızaları
 • Anten kablosu çekimi
 • Yan oda uydu kurulumu
 • Adresten adrese çanak anten taşıma, uydu sistemi kurulumu (İstanbul’un tüm semtlerine geçerlidir.)
  Her marka televizyon montaj
 • Her marka televizyon kanal yükleme
 • Projeksiyon montaj
 • Projeksiyon perde montaj
 • Ses sistemi kurulumu
 • Cafe-Restoran tv sistemi kurulumu
 • Cafe-Restoran tv sistemi arıza çözümü
 • D-Smart kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü
 • Digiturk kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü
 • TİVİBU kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü
 • Uydu alıcısı satışı
 • Çanak anten satışı
 • Anten kablosu satışı
 • Uydu aksesuar satışı

Hemen aramak için numaramız 0532 448 28 78 (Bu sayfayı cep telefonu üzerinden inceliyorsanız, numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz.)

Next Uydu Servis Hizmetleri firması olarak işimizi profesyonel olarak ve severek yapıyoruz.

Adresi belli olmayan,vergi ye tabi olmayan, bu işi ek olarak yapan kişi ve firmalardan lütfen uzak durun.

Next Uydu Servis Hizmetleri tarafından yapılan tüm bireysel kurulum ve arıza hizmeti 1 yıl garanti kapsamındadır.

 

MALTEPE UYDU SİSTEMLERİ

Özel bir servis olmasına rağmen, oldukça ekonomik fiyatlar ile hizmet veren Maltepe uydu servisi firması, müşteri memnuniyeti açısından da yerli ürün modellerinin satışını yapmaktadır. Kurulum ve montaj işlemleri öncesinde, mahal yerinde incelemeler yapan ekipler bir fiyat listesi oluşturmaktadır. Bu liste, sistemin montajı için kullanılması gereken parçaları içermektedir. Daha sonra ise, istenilen rakam proje sahibinin onayına sunulmakta ve alınan onaydan sonra işlemlere başlanmaktadır. Maltepe uydu servisi firması, net yüzde 30’lara varan indirim ve kampanyalar da tasarlamaktadır. Ayrıca anlaşılan rakamdan sonra herhangi bir işlem için de ek ücret talep edilmektedir. Ödeme noktasında ise, çeşitli kolaylıklar ve taksitlendirme imkanları sağlanmaktadır. Buna ek olarak yapılan ve kullanılan tüm malzemeler faturaları ile birlikte müşterinin bilgisi dahiline sunulmaktadır. Kurumsal bir çalışma prensibine sahip olan uydu servisi, ikili ilişkilerde de oldukça başarılıdır. Örneğin sistemin kurulum aşamasında gerek görülen kriterler, proje sahiplerine sorulmakta ve yapılması planlanan işlem hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

 

Montaj İşlemleri

 

Sistemin tüm ekipmanları, alanında uzman olan ekipler tarafından montaj edilmektedir. Özellikle de parçaların doğru bir şekilde takılması ve ilerleyen dönemlerde bir sorun çıkarmaması, Maltepe uydu servisi firması tarafından oldukça önemsenmektedir. Tüm sistemin ve dairelere uzanan uydu kabloların bir arıza durumunda kolay bir şekilde ulaşılması için çeşitli kriterler göz önünde bulundurulmaktadır. Ayrıca dış atmosfere temas eden tüm sistem elemanları, izole malzemeleri ile kaplanmakta ve zaman içerisinde paslanması engellenmektedir. Maltepe uydu servisi sayesinde profesyonel bir görüntü kalitesi alabilir ve çok sayıda çanak antenin yarattığı görüntü kirliğinden kurtulma şansı bulabilirsiniz.

 

 

MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ

Farklı alanlarda kullanılan ve genellikle toplu yaşamın gerçekleştiği binalarda tercih edilen merkezi uydu sistemleri, aynı anda birbirinden bağımsız olarak her ailenin televizyon izleyebilmesini sağlamaktadır. Değişik kombin de üretilen söz konusu sistemler, çeşitli sayılarda uydu bağlantısına izin vermektedir. Örneğin, 4,8 ve 12 gibi çıkış sayılarına sahip olan çanak antenler sayesinde tek bir sistem üzerinden tüm binanın yayın almasını sağlamaktadır. Merkezi uydu sistemleri farkı ekipmanlar oluşmakla birlikte, montaj kalitesine bağlı olarak da uzun ömürlü kullanımlara uygundur. Onarım ve kurulum sektöründe hizmet veren Maltepe uydu servisi firması, gerek sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti, gerekse vermiş olduğu hizmet kalitesi sayesinde sektörüne öncülük etmektedir. Firma bünyesinde görev alan tüm bireyler, alanında uzman ve mesleğin gerektirdiği tüm bilgi, donanım veya tecrübe gibi kavramlara hakimdir.

 

Uydu Arıza Sorunları

Bilindiği gibi, merkezi uydu sistemleri farklı parça ve ekipmanlardan tasarlanmaktadır. Söz konusu bu parçaların görevi de farklılık göstermektedir. Ancak tek bir soketin veya ekipmanın sorun çıkarması, tüm sistemin arıza vermesine ve çalışma fonksiyonlarını kaybetmesine neden olmaktadır. Firma, uydu arıza sorunlarının profesyonel bir şekilde çözülmesi için teknolojik imkanlar ile tasarlanmış olan akıllı cihaz sistemlerini kullanmaktadır. Ayrıca sorunların tespitini sağlayan bu cihazlar, merkezi uydu sistemleri kurulumunda kullanılan parçaların sağlık durumunu da kontrol edebilmektedir. Böylece ilerleyen dönemlerde oluşacak sorunlar önceden fark edilmekte ve gerekli önlemler alınmaktadır.

Teknik Destek İmkanı

Bir firmanın kurumsal hizmet anlayışına sahip olup olmadığını anlamak için, verilen teknik destek hizmetine bakılması yeterlidir. Uydu arıza ve sorunları ile karşılaşan bireyler teknik destek için iyi bir servis aramaya başlamaktadır. Ancak bu nokta da, gerek bölge uzaklığı, gerekse elde edilen kazancın düşük olması nedeni ile söz konusu servisler, müşterilerine değişik bahaneler ile oylama metodunu seçmektedir. Maltepe uydu servisi ise, bahsi geçen tanıma oldukça zıt ve karşıdır. Talep edilen tüm teknik destek hizmetleri, maksimum 24 saat içerisinde onaylanmakta ve firma ekiplerinin aynı günde istenilen adreslere ulaşması sağlanmaktadır. Buna ek olarak Maltepe uydu servisi bünyesinde görev alan tüm personeller, sahanın değişik konumlarında hizmete daima hazır bir şekilde bekletilmekte ve olası bir uydu arıza durumunda direk olarak mahal yerine ulaşmaktadır. Yaşanan sorunlar ise, olabildiğince en kısa sürede çözülmekte ve bireylerin daha fazla mağdur olması engellenmektedir.

 

Arıza Çözüm Metotları   

 

Merkezi uydu sistemleri çanak anten, uydu kablosu ve benzeri parçalardan oluşmaktadır. Bu sistemlerde yaşanan arızaların tespit edilmesi için tüm ekipmanların gözden geçirilmesi gerekmektedir. Maltepe uydu servisi firması ise, arızaları tamamen doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan çözüm metotları ile ortadan kaldırılmaktadır: Ayrıca da aynı arızanın tekrar yaşanmaması için her türlü önlem alınmakta ve sistem üzerinde gerekli kontroller eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır. Uydu arıza sorunlarının başında yer alan, sinyal yok, frekansın düşük olması ve görüntü kalitesi gibi tüm problemler, profesyonel bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır. Sizde hemen teknik destek talebinde bulunmak için Maltepe uydu servisi firmasının müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Maltepe uydu servisi Parça Kalitesi

 

Merkezi uydu sistemleri dış hava atmosferine doğrudan temas emektedir. Örneğin çanak antenle, yağmura veya kara maruz kalmaktadır. Bu nedenle de paslanmaz bir kalite olması, sistemin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Maltepe uydu servisi firması tarafından satışa sunulan tüm ürünler, birinci sınıf kaliteye sahiptir. Özellikle de tüm ekipmanlara 2 yıl garanti verilmekte ve bu süre içerisinde çıkan arızalar ücretsiz bir şekilde onarılmaktadır. Söz konusu firma, özel üretim yapan tesisler ile sürekli iletişim halindedir. Piyasaya sunulan ve yeni teknolojiler ile üretilen parçalar, direk olarak ürün kategorilerine eklenmektedir. Ayrıca Maltepe uydu servisi bünyesinden alınan tüm ürünler ücretsiz bir şekilde montaj edilmektedir. Uydu alıcıları, bağlantı kabloları ve benzeri tüm aparatlar, ekonomik fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

 Bilgi almak ve teknik servis çağırmak için 0532 448 28 78 numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz.

Hizmet Alanlarımız

*Altayçeşme Mahallesi uydu servisi
*Altıntepe Mahallesi uydu servisi
*Aydınevler Mahallesi uydu servisi
*Bağlarbaşı Mahallesi uydu servisi
*Başıbüyük Mahallesi uydu servisi
*Büyükbakkalköy Mahallesi uydu servisi
*Cevizli Mahallesi uydu servisi
*Çınar Mahallesi uydu servisi
*Esenkent Mahallesi uydu servisi
*Feyzullah Mahallesi uydu servisi
*Fındıklı Mahallesi uydu servisi
*Girne Mahallesi uydu servisi
*Gülensu Mahallesi uydu servisi
*Gülsuyu Mahallesi uydu servisi
*İdealtepe Mahallesi uydu servisi
*Küçükyalı Mahallesi uydu servisi
*Yalı Mahallesi uydu servisi
*Zümrütevler Mahallesi uydu servisi
*Esenyurt Sokak uydu servisi
*Başıbüyük Yolu uydu servisi
*Bahtiyar Sokak uydu servisi
*Başıbüyük Kavşağı uydu servisi
*Başıbüyük-Samandıra Yolu uydu servisi
*Maltepe-Başıbüyük Yolu uydu servisi
*Yeşiltepe Sokak uydu servisi
*Ali Reis Sokak uydu servisi
*Emekçi Sokak uydu servisi
*Eski Bağdat Caddesi uydu servisi
*İnce Yol Sokak uydu servisi
*İdealtepe uydu servisi
*Cevher Sokak uydu servisi
*Rıfkı Tonksır Caddesi uydu servisi
*Hat Boyu Sokak uydu servisi
*Hüner Sokak uydu servisi
*Bülbül Sokak uydu servisi
*Çayır Sokak uydu servisi
*Esenkent uydu servisi
*Yavru Sokak uydu servisi
*Huzurevi mahallesi uydu servisi
*Gülsuyu uydu servisi