Çekmekçy uydu servisi

İstanbul Çekmeköy ilçesinin tüm bölgelerine hızlı kaliteli uydu teknik servis hizmeti..

İşimiz, gücümüz uydu sistemleri..Uzman ekiplerimiz ile hafta içi 08:00 – 20:00 arası teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Bilgi almak ve teknik servis çağırmak için 0532 448 28 78 numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ;

 • Çanak anten montajı
 • Çanak anten ayarı
 • Çanak anten yer değişimi
 • LNB arızası
 • LNB değişimi
 • Uydu kanal sıralaması
 • Uydu alıcısı arızaları
 • Anten kablosu arızaları
 • Anten kablosu çekimi
 • Yan oda uydu kurulumu
 • Adresten adrese çanak anten taşıma, uydu sistemi kurulumu (İstanbul’un tüm semtlerine geçerlidir.)
  Her marka televizyon montaj
 • Her marka televizyon kanal yükleme
 • Projeksiyon montaj
 • Projeksiyon perde montaj
 • Ses sistemi kurulumu
 • Cafe-Restoran tv sistemi kurulumu
 • Cafe-Restoran tv sistemi arıza çözümü
 • D-Smart kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü
 • Digiturk kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü
 • TİVİBU kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü
 • Uydu alıcısı satışı
 • Çanak anten satışı
 • Anten kablosu satışı
 • Uydu aksesuar satışı

Hemen aramak için numaramız 0532 448 28 78 (Bu sayfayı cep telefonu üzerinden inceliyorsanız, numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz.)

Next Uydu Servis Hizmetleri firması olarak işimizi profesyonel olarak ve severek yapıyoruz.

Adresi belli olmayan,vergi ye tabi olmayan, bu işi ek olarak yapan kişi ve firmalardan lütfen uzak durun.

Next Uydu Servis Hizmetleri tarafından yapılan tüm bireysel kurulum ve arıza hizmeti 1 yıl garanti kapsamındadır.

 

Çekmeköy Uydu Servisi

Konutlaşmanın hızlı bir şekilde artması ve çanak antenlerinin görüntü kirliğine neden olması ile birlikte kullanılmaya başlanan merkezi uydu sistemleri, tek ve iki adet anten ile tüm binanın yayın alabilmesini sağlamaktadır. Bu sayede her dairenin teker teker uydu sistemi kurmasına gerek kalmamakta ve oluşan görüntü kirliliği de ortadan kaldırılmaktadır. Bu sektörün en köklü firmalarından biri olan Çekmeköy uydu sistemleri, günümüz teknolojisi ile üretilmiş ürün modellerinin satışını yapmaktadır. Ayrıca yaşanılan sorunlar için de teknik destek imkanı sunan firma, merkezi sistemler de kurarak hizmet alanlarını arttırmaktadır. Kaliteli bir görüntü almanın ilk şartı olan çanak ayarları ve profesyonel bir şekilde kurulmuş olan uydu sistemleri, farklı alanlarda tercih edilmektedir. Buna ek olarak da, binaya ve yapının konumuna göre özel montaj edilmektedir.

Teknik Destek Hizmeti

Bir firmanın satmış olduğu ürünlere garanti vermesi ve kurguladığı sistemlerde yaşanacak sorunlar için anlık teknik desteği sağlaması, kurumsallık açısından ayrı bir öneme sahiptir. Bahsi geçen tanıma uygun bir hizmet veren Çekmeköy uydu sistemleri, tüm arıza çeşitleri ile ilgili farklı çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Ayrıca bu yöntemlerin doğruluğu da sorgulanmakta ve sisteme yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı yaşanan sorunlar için 7/24 hizmet veren çekmeköy uydu sistemleri personelleri, müşteri memnuniyeti sağlamak adına istenilen adreslere kısa bir süre içerisinde ulaşmaktadır. Bu sayede yaşanan sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Firma, önceden tasarlanan uydu sistemlerinde bozulan parçalardan dolayı yaşanan arızalar için yine aynı sisteme özel yedek parça temin etmekte ve montajını gerçekleştirmektedir. Tüm bu işlemler alanında uzman ekipler tarafından yapılırken, her adımda da test ve kontrol işlemleri ihmal edilmemektedir.

Çekmeköy Uydu Sistemleri Parça Kalitesi

Uydu arıza sorunların oluşmasının genel nedeni, sistemin tasarımında kullanılan parçaların kalitesizliğidir. Zaman içerisinde yıpranan ve çalışma fonksiyonunu kaybeden ürün modelleri, televizyona gelen görüntülerin netliğine de zarar vermektedir. Çekmeköy uydu sistemleri firması bünyesinde kurulan çanak antenler veya diğer ekipmanlar, yüzde yüz orijinal olmakla beraber birinci sınıf kalite ile üretilmektedir. Ayrıca her bir parçaya 2 yıl garanti verilmekte ve bu süre içerisinde yaşanan arızalar ücretsiz bir şekilde onarılmaktadır. 4.12. ve 16 gibi çeşitli girişlere sahip çanak antenlerin satışını yapan çekmeköy uydu servisi tüm işlemlerin profesyonel bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Şehir dışından gelen siparişlerde onaylanmakta ve kargo yolu ile müşterilere gönderilmektedir. Buna ek olarak bir uydu sisteminde kullanılan tüm ekipman modelleri, firmanın ürün kategorilere arasında yer almaktadır. İstediğiniz ürünü sipariş verebilir ve kısa bir süre içerisinde kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Arıza Çözüm Teknikleri  

Merkezi uydu sistemlerinde yaşanan arızaların çözümü için hizmet veren Çekmeköy uydu servisi personelleri, deneyimleri ve tecrübeleri ile tüm uydu arıza çeşitlerini gidermektedir. Özellikle paslanan çanak antenler, ezilen bağlantı kabloları ve ayarlanması gereken uydu alıcıları firmanın teknik servisleri tarafından kısa bir süre içerisinde onarılmaktadır. Uydu arıza ve sorunların kalıcı bir şekilde çözülebilmesi için gerekli olan tüm akıllı cihazlar firma bünyesinde bulunmaktadır. Özellikle de çanak anten yönünün doğru bir şekilde ayarlanabilmesi için profesyonel sinyal bulucular kullanılmaktadır. Çekmeköy uydu sistemleri müşteri memnuniyetini sağlamak için arızaları ekonomik fiyatlar ile tamir etmekte ve yapılması gereken tüm onarım faaliyetlerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca satışa sunulan ürün modelleri gibi, tamir edilen uydu sistemlerine de garanti verilmektedir. Bu sayede de müşterilerine maksimum bir seviyede güven sağlayan firma, gelişen teknolojiyi de yakından takip ederek hizmet alanlarında kullanmaktadır.

Ekonomik Fiyat Sözü

Tamir, onarım ve bakım gibi işlemleri ekonomik fiyatlar ile gerçekleştiren çekmeköy uydu servisi, müşterilerine özel kampanya ve indirimler de tasarlamaktadır. Örneğin firma tarafından satışa sunulan tüm ürünler üzerinden net yüzde 20 iskonto yapılmakta ve kolay geri ödeme planları ile de memnuniyet oranları arttırılmaktadır. Yine fiyat açısından çeşitli teklifler hazırlayan Çekmeköy uydu servisi, sıfırdan kurulması planlanan merkezi uyum sistemleri için mahal yerine önceden ekip göndermektedir. Söz konusu bu ekip tüm yapıyı incelemekte ve çeşitli hesaplamalar yaparak bir fiyat listesi çıkartılmaktadır. Daha sonra ise, çıkartılan bu liste müşterilerinin onayına sunulmakta ve alınan kabul mesajı ile montaj işlemlerine başlanmaktadır. Konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve firma bünyesinde satılan tüm ürün modellerini öğrenmek için müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Çekmeköy uydu servisi çağrı merkezi, 7/24 aktif bir şekilde hizmet vermekte ve anlık olarak teknik destek talebi oluşturmaktadır.   

Çekmeköy Uydu Sistemleri Çalışma Prensibi

 

 • Çekmeköy Uydu Servisi firması, her türlü işleminde ve görev aldığı tüm projelerde profesyonel bir çalışma prensibi sunmaktadır.
 • Ürün sahipleri ve proje sorumluları sürekli iletişim halindedir.
 • Tüm montaj çalışmaları, müşterilere söz verilen süreler içerisinde tamamlanmakta ve sistem test edildikten sonra teslim edilmektedir.
 • Tamamen kurumsallık ön planda tutularak tasarlanan merkezi uydu sistemleri, uzun vadede kullanılabilmektedir.
 • Gerek parça kalitesi, gerekse doğru montaj şekilleri sayesinde ilerleyen dönemlerde sorun çıkması engellenmektedir.
 • Firma müşterilerden gelen özel talepler için de ürün temini yapmakta ve tüm markalar bünyesinden tedarik işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Merkezi uydu sistemleri sektörünün beklentisi olan yenilikler, firma bünyesinde yapılmakta ve otellere, Kafelere, hastanelere veya sitelere özel olarak da farklı projeler geliştirilmektedir. Ayrıca güvenlik kamera sistemleri için de hizmet veren söz konusu kurum, özel ekipmanlar kullanarak yaşam alanlarının her zaman görüntülenebilmesini sağlamaktadır. Tüm anlatılanlar ve daha fazlası için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir, referanslarımızı inceleyerek bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyetine şahit olabilirsiniz.

Hizmet Alanlarımız

 
Alemdağ Mahallesiuydu servisi,
Aydınlar Mahallesiuydu servisi,
Cumhuriyet Mahallesiuydu servisi,
Çamlık Mahallesiuydu servisi,
Çatalmeşe Mahallesiuydu servisi,
Ekşioğlu Mahallesiuydu servisi,
Güngören Mahallesiuydu servisi,
Hamidiye Mahallesiuydu servisi,
Hüseyinli Mahallesiuydu servisi,
Kirazlıdere Mahallesiuydu servisi,
Koçullu Mahallesiuydu servisi,
Mehmet Akif Mahallesiuydu servisi,
Merkez Mahallesiuydu servisi,
Mimar Sinan Mahallesiuydu servisi,
Nişantepe Mahallesiuydu servisi,
Ömerli Mahallesiuydu servisi,
Reşadiye Mahallesiuydu servisi,
Sırapınar Mahallesiuydu servisi,
Soğukpınar Mahallesiuydu servisi,
Sultançiftliği Mahallesiuydu servisi,
Taşdelen Mahallesiuydu servisi,
Hasat Sokakuydu servisi,
Kardelen Sokakuydu servisi,
Park Caddesiuydu servisi,
Dalyan Sokakuydu servisi,
Yazar Sokakuydu servisi,
Alemdağ Nısantepe Mahallesiuydu servisi,
Alemdağ Eksıoglu Mahallesiuydu servisi,
Alemdağ Catalmese Mahallesiuydu servisi,
Uran Caddesiuydu servisi,
Elit Sokakuydu servisi,
Şehitlik Caddesiuydu servisi,
Köknar Sokakuydu servisi,
İlim Caddesiuydu servisi,
Cumhuriyet Caddesiuydu servisi,
Recep Ayan Caddesiuydu servisi,
Çilek Sokakuydu servisi,
Mermerciler Caddesiuydu servisi,
İnönü Caddesiuydu servisi,
Mermer Sokakuydu servisi,
Arık Sokakuydu servisi,
İğde Sokakuydu servisi,
Afacan Sokakuydu servisi,
Necip Fazıl Kısakürek Caddesiuydu servisi,
Kavaklı Sokakuydu servisi,
Turgut Özal Caddesiuydu servisi,
Gökçek Sokakuydu servisi,
Gün Sokakuydu servisi,
Dumlupınar Sokakuydu servisi,
Mehmet Akif Caddesiuydu servisi,
Havacılar Caddesiuydu servisi,
Samur Sokakuydu servisi,
Gül Sokakuydu servisi,
Toprak Sokakuydu servisi,
Meşe Sokakuydu servisi,
Asuman Sokakuydu servisi,
Demokrasi Caduydu servisi,