guvenlik_kamerasi Güvenlik Kamerası

Toplu Konut, İşyeri, Otel, Hastane, Apartman yada Evinizde Güvenlik Kamerası Yoksa Bizi Hemen Arayın. Uzman Ekiplerimiz Güvenlik Kamerası Sisteminizi Hemen Kursun!

 

Güvenlik Kamerası

Ev, İş yeri, Okul, Hastane, Fabrika, Site Güvenlik Kamerası Sistemleri
Nextservisi.com, uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile güvenlik kamerası kurulumu, bakım ve onarımı konusunda %100 müşteri memnuniyeti garanti eder.

Adresinize gelen ekip arkadaşlarımız yaka kartlı, firma logosu bulunan kıyafetli ve güler yüzlü olarak hizmet vermektedir. Güvenlik kamerası kurulumu, bakım ve onarımı ile alakalı her türlü sorun da servis çağırmak için firmamıza   0535 819 28 78 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

AHD Güvenlik Kamerası Sistemi Nedir?

Analog Yüksek Çözünürlük anlamına gelir. Güvenlik kamerası sistemi olan AHD, Analog HD açılımı “Analog High Definition” dır.

Koaksiel kablo üzerinden veri ve enerji aktarımı (Görüntü, tercihe göre görüntü ve ses+elektrik 12V) yapılan sistemdir. İP Kamera sistemine göre daha düşük maliyetli olup, performans olarak daha düşüktür diyebiliriz. Küçük ölçekli işletme, ev gibi alanlar da, maliyet olarak İP kamera sistemine göre daha düşük maliyetli olduğu için daha çok tercih edilmektedir.

İP Güvenlik Kamerası Sistemi Nedir?

IP kameralar veya ağ kameraları olarak da adlandırılan İnternet Protokolü kameraları, internet veya yerel alan ağı (LAN) üzerinden görüntü gönderip alarak dijital video gözetimi sağlar. Adından da anlaşılacağı gibi, IP kameralar bir ağa WiFi veya Ethernet Üzerinden Güç (PoE) kablosu aracılığıyla bağlanır.


Daha fazla detay ve bilgi için lütfen bize ulaşın.

Güvenlik kamerası sistemi

Hangi Kamera Sistemini Almalıyım?

Kamera sistemi alırken dikkat edilmesi gereken bir kaç önemli nokta vardır.

Örneğin küçük bir işletme yada küçük bir apartman bahçe, otopark gözetimi için bir kamera sistemi kurulumu için Maliyet açısından daha uygun fiyatlı olacağı için AHD güvenlik kamerası sistemi tercih edilebilir.

Büyük bir işletme, Otel, Hastane, Toplu konut için güvenlik kamerası sistemi İP güvenlik kamerası sistemi tercih edilmelidir. İP kamera sistemi ile daha net bir görüntü alabilir, görüntü ve sesi aynı kablo üzerinden taşıyabilir, poe switch bağlantıları ile çok daha fazla kamera çok daha uzun mesafelere konumlandırılabilir.

1-İzlenecek alana göre kamera sayısı belirlenmelidir.

2-Kamera sayısına göre DVR, NVR Kayıt cihazı seçilmelidir.

3-Kamera çözünürlüğü. Kamera çözünürlüğü ne kadar yüksek olursa görüntü kalitesi aynı oranda artacaktır.

4-Kaliteli malzeme ve ekipman. Ucuz malzeme ile kurulan sistemler sürekli arıza verecektir.

Kamera Kayıt Cihazı (DVR, NVR) Nasıl Olmalıdır?

Kayıt Cihazı DVR, NVR, XVR Seçimi : Kayıt cihazı seçimi oldukça önemlidir. Özellikle uzaktan izleme yazılımı olması ve düzgün çalışması, ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri olmasına dikkat etmeniz gerekir. En çok kullanılan uzaktan izleme yazılımı olan XMEYE, Haikon, Neutron gibi firmaların yazılımı olan kayıt cihazlarını kullanmak her zaman daha faydalı olacaktır.

Daha fazla detay ve bilgi için lütfen bize ulaşın.

Güvenlik Kamerası Kurulumunda Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Güvenlik kamerası kurulumunda kullanılacak olan ürünlerin kalitesi oldukça önemlidir. Markasız ve kalitesiz ürünler sürekli arızalanacağı için, güvenlik kamerası sistemi işlevini yerine getiremeyecektir.
Nextservisi.com olarak dünyaca ünlü markaların ürünlerini kullanmaktayız.
Haikon, Hikvision, Neutron, Dahua, Uniview, Next, Samsung, LG

Güvenlik Kamerası Nasıl Olmalıdır?

Öncelikle güvenlik kamerası kurulacak yerde keşif yapılmalıdır. Kurulum yapılacak alanın analizi yapıldıktan sonra kameraların nasıl olacağına karar verilir.
Kamera Çözünürlüğü Seçimi: 2.0 MP kamera en çok kullanılan kameralardır. Küçük işletme ve evler için uygundur.
3.0 MP, 5.0 MP gibi kamera kullanımında görüntü kalitesi ve nesne görüntüleri daha da net olacağı gibi, kayıt esnasında daha fazla yer kaplayacaktır.

Kamera Sistemini Uzaktan İzlemek İstiyorum. Mümkün mü?

“İster yurt dışı, ister yurt içi nerede olursanız olun dünyanın her yerinden kamera sistemini uzaktan izlemeniz mümkün.”

Kurulumunu yaptığımız güvenlik kamerası sistemleri uzaktan izlenebilir. Kamera sistemine kablolu internet bağlantısı yapılması gerekir.

Örneğin Kamera sistemini uzaktan izleyebilmek için Android/İOS cep telefonu yada tablet, Windows/Mac bilgisayar ve internet bağlantınızın olması yeterlidir. Gerekli uygulama yüklenerek ve cihazın kimlik bilgileri bu uygulamaya tanıtılarak dünyanın neresinde olursanız olun Güvenlik Kamerası Sistemini izleyebilirsiniz.

Kamera Kayıtlarını Uzaktan İzleyebilir miyim?

Evet kamera kayıtlarını uzaktan izleyebilirsiniz. Kayıt cihazına kaydedilmiş olan tüm kayıtlara istediğiniz yerden mobil uygulama, pc uygulama üzerinden ulaşabilir, indirebilirsiniz, silebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemi Kurulumu Garantili mi?

Kurulumunu yaptığımız tüm güvenlik kamerası sistemleri malzemeleri 2 yıl, kurulum-montaj1 yıl garantilidir.

Daha fazla detay ve bilgi için lütfen bize ulaşın.