İstanbul Kadıköy ilçesinin tüm bölgelerine hızlı kaliteli uydu teknik servis hizmeti..

İşimiz, gücümüz uydu sistemleri..Uzman ekiplerimiz ile hafta içi 08:00 – 20:00 arası teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Bilgi almak ve teknik servis çağırmak için 0532 448 28 78 numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ;

 • Çanak anten montajı
 • Çanak anten ayarı
 • Çanak anten yer değişimi
 • LNB arızası
 • LNB değişimi
 • Uydu kanal sıralaması
 • Uydu alıcısı arızaları
 • Anten kablosu arızaları
 • Anten kablosu çekimi
 • Yan oda uydu kurulumu
 • Adresten adrese çanak anten taşıma, uydu sistemi kurulumu (İstanbul’un tüm semtlerine geçerlidir.)
  Her marka televizyon montaj
 • Her marka televizyon kanal yükleme
 • Projeksiyon montaj
 • Projeksiyon perde montaj
 • Ses sistemi kurulumu
 • Cafe-Restoran tv sistemi kurulumu
 • Cafe-Restoran tv sistemi arıza çözümü
 • D-Smart kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü
 • Digiturk kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü
 • TİVİBU kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü
 • Uydu alıcısı satışı
 • Çanak anten satışı
 • Anten kablosu satışı
 • Uydu aksesuar satışı
  Hemen aramak için numaramız 0532 448 28 78 (Bu sayfayı cep telefonu üzerinden inceliyorsanız, numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz.)Next Uydu Servis Hizmetleri firması olarak işimizi profesyonel olarak ve severek yapıyoruz.

  Adresi belli olmayan,vergi ye tabi olmayan, bu işi ek olarak yapan kişi ve firmalardan lütfen uzak durun.Next Uydu Servis Hizmetleri tarafından yapılan tüm bireysel kurulum ve arıza hizmeti 1 yıl garanti kapsamındadır.

   

  KADIKÖY UYDU SERVİSİ

  Hemen hemen tüm bana ve apartmanlarda kullanılan ve birçok ailenin aynı anda yayın almasını sağlayan merkezi uydu sistemleri farklı teknolojik yenilikleri de beraberinde getirmektedir. Özellikle de bu sistemler kullanım alanı az olan veya çatısında birden fazla çanak antenin montajına müsait olmayan yapılarda tercih edilmektedir. Ayrıca tek bir hat üzerine kurgulanan merkezi uydu sistemleri, estetik açıdan da önem arz etmektedir. Şayet her balkonda yer alan bireysel antenler, yapının tüm görüntüsünü bozmakta ve kabloların absürt bir şekilde sarkmasına neden olmaktadır. Kadıköy uydu sistemleri tarafından verilen montaj ve kurumlum hizmetleri sayesinde, hem maksimum bir görüntü kalitesi alabilir, hem de binanızın daha estetik bir şekilde görülmesini sağlayabilirsiniz.

  Çanak Anten Modelleri

  Kadıköy uydu servisi firması,60 CM, 70 CM, 80 CM, 90 CM, 110 CM, 120 CM, 135 CM, 150 CM ebatlarına sahip olan çanak anten modellerini satışa sunmaktadır. Bu ürünlerin montajı ise, alanında uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Ayrıca işlemler sırasında en çok dikkat edilen noktalardan biri, projede kullanılması planlanan çanak antenin sisteme uygun olması ve dikkatli bir şekilde sabitlenmesidir. Özellikle de, yine alanında uzman ekipler tarafından gerçekleştirilen yer belirleme işlemleri sırasında rüzgar hızı ve çatının yön analizi dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Kadıköy uydu sistemleri tarafından montajı gerçekleştirilen tüm çanak anten modelleri, maksimum bir görüntü kalitesine sahip olmakla birlikte, kolay kolay da arıza vermemektedir.  Kadıköy Uydu Sistemleri Teknik Servis Hizmeti

  Uydu sistemlerinde yaşanan arızaların giderilmesi için profesyonel bir teknik destek anlayışına sahip olan firma, çalışma alanlarında tecrübeyi ve bilimselliği kabullenmiştir. Özellikle herhangi bir nedenden dolayı kaynaklanan uydu arıza sorunları, mantıklı çözüm yöntemleri ile onarılmaktadır. Kadıköy uydu sistemleri teknik destek ekipleri tarafından kurulan çanak anten modelleri, gerekli olan tüm test ve kontrollerden geçirildikten sonra müşterinin hizmetine sunulmaktadır. Bu sayede bir güven sorunun oluşması engellenirken, söz konusu sistemlerin uzun ömürlü kullanımlara da uygun olması sağlanmaktadır. Ayrıca teknik destek ekipleri, alanların da ciddi bir başarıya ve tecrübeye sahiptir. Tüm işlemlerin zamanında ve eksiksiz bir şekilde uygulanmasını sağlayan Kadıköy uydu sistemleri firması, müşteri memnuniyetini de göz ardı etmemektedir.

  Uzman Ekip Desteği  

  Bir çanak antenin veya uydu sisteminin sağlıklı bir şekilde kurulabilmesi için öncellikle teknik ve donanımsal konularda bilgi sahibi olunması gerekir. Aksi halde kurulan sistem üzerinde rutin olarak arızalar görülebilir. Ancak söz konusu firma bünyesinde gerçekleştirilen projeler, sorunsuz, kesintisiz ve kaliteli bir düzeyde seyir imkanı sunmaktadır. Bunun nedeni ise, Kadıköy uydu sistemleri ekiplerinin engin tecrübeye sahip olması ve sektörünün gerektirdiği hizmet anlayışına erişmesidir. Ayrıca tüm personeller çeşitli zaman dilimlerinde eğitimlerden geçirilmekte ve daha da kaliteli hizmetler vermesi sağlanmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı yaşamış olduğunuz uydu arıza sorunları için firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve kısa bir süre içerisinde istediğiniz adreslere teknik destek ekiplerinin ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca söz konusu bu ekipler, sahada 7/24 hizmet vermekte ve gelen talepler doğrultusunda aynı gün içerisinde arızaya müdahale etmektedir. Kadıköy uydu sistemleri, müşterilerinin yaşamış olduğu tüm sorunları kısa bir süre içerisinde çözmekte ve aynı sorunun tekrar yaşanmasını engellemektedir. Uzman ekip desteği, uydu alıcısı, anten kablosu, çekim yetersizliği ve çanak yönün gibi problemlere özel olarak kurulmuştur. Ekip içerisinde yer alan tüm personeller, sadece arıza sorunları ile ilgilenmekte ve montaj işlemleri için diğer personeller hizmet vermektedir. Bu sayede de, her bir teknisyenin sadece tek bir dal üzerinde eğitilmesi sağlanmaktadır.

  Parça Garantisi  

  Çanak anten sistemlerinde kullanılan ekipmanların ve yedek parçaları kaliteli olması, alınan görüntü netliği açısından oldukça önemlidir. Yine merkezi uydu sistemleri için kullanılan her bir yedek parça, farklı amaçlara hitap etmektedir. Özellikle de firma, tasarladığı tüm projelerde birinci sınıf kalite ile üretilmiş olan yedek parçaları kullanmakta ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Kadıköy uydu sistemleri tarafından satışa sunulan tüm ürünlere 2 yıl garanti verilmektedir. Ayrıca bu ürünlerin faturası ve garanti belgeleri de müşterilere teslim edilmektedir. Çanak anten, uydu alıcısı ve kabloları gibi sistemlerde kullanılan tüm ekipmanlar ekonomik fiyat garantisi ile bireylerin hizmetine sunulmaktadır. Dilediğiniz ürünü seçebilir ve pratik bir şekilde sipariş vermek için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

   Ekonomik Fiyat Avantajı

   Kadıköy uydu sistemleri müşteri potansiyelini arttırmak ve sektörün lider bir firması konumuna gelebilmek için ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Sıfır ürün modelleri de dahil olmak üzere, tüm işlemlerde yüzde 20’lere varan indirimler yapılmaktadır. Ayrıca arıza tespit çalışmaları ve servis ücretleri de bir hayli düşüktür. Hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve en geç 24 saat içerisinde ekiplerimizin adreslerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kadıköy uydu sistemleri, her proje için öncellikle bir fiyat listesi belirlemekte ve belirlenen bu listeyi müşterilinin onayına sunmaktadır. Anlaşılan rakamdan sonra ise, montaj işlemlerine başlanmakta ve söz verilen süreler içerisinde projenin her aşaması tamamlanmaktadır.

  Kurumsal Hizmet Anlayışı

  Uydu arıza sorunları, montaj işlemleri ve bakım faaliyetleri gibi her türlü hizmet çeşidinde kurumsallığı ön planda tutan Kadıköy uydu sistemleri firması, gerek gördüğü taktirde müşterileri ile iletişime geçmektedir. Özellikle de parça değişimleri sırasında ürün sahiplerinin bilgisi olması sağlanmaktadır. Güvenilir bir hizmetin tek adresi haline gelen söz konusu servis, pratik çözüm yöntemleri ve arızanın ortadan kaldırılması için kullanılan akıllı cihaz sistemleri sayesinde de yaşanan mağduriyetleri ortadan kaldırmaktadır. Hemen sizde firma ile iletişime geçebilir ve istediğiniz ürün modelini ekonomik fiyatlar ile satın alma şansı bulabilirsiniz.


  Next Uydu Servis Hizmetleri

  Kozyatağı Vergi Dairesi – 9640226612

  Firma Sahibi : Şenol YILDIZ

  Yetkili Kişi: Şenol YILDIZ

  Tel : 0216 888 02 64

  GSM / Whatsapp : 0532 448 28 78

  Adres : Kayışdağı Mah. Uslu Cad. Ceylan Sok. No:35

  Ataşehir/İSTANBUL

  E-mail: info@nextservisi.com

  www.nextservisi.com


  Kadıköy Hizmet Bölgelerimiz;

  *19 Mayıs Mahallesi uydu montaj hizmeti
  *Acıbadem Mahallesi uydu montaj hizmeti
  *Bostancı Mahallesi uydu montaj hizmeti
  *Caddebostan Mahallesi uydu montaj hizmeti
  *Caferağa Mahallesi uydu montaj hizmeti
  *Dumlupınar Mahallesi uydu montaj hizmeti
  *Eğitim Mahallesi uydu montaj hizmeti
  *Erenköy Mahallesi uydu montaj hizmeti
  *Fenerbahçe Mahallesi uydu montaj hizmeti
  *Feneryolu Mahallesi uydu montaj hizmeti
  *Fikirtepe Mahallesi uydu montaj hizmeti
  *Göztepe Mahallesi uydu montaj hizmeti
  *Hasanpaşa Mahallesi uydu montaj hizmeti
  *Koşuyolu Mahallesi uydu montaj hizmeti
  *Kozyatağı Mahallesi uydu montaj hizmeti
  *Merdivenköy Mahallesi uydu montaj hizmeti
  *Osmanağa Mahallesi uydu montaj hizmeti
  *Rasimpaşa Mahallesi uydu montaj hizmeti
  *Sahrayı Cedit Mahallesi uydu montaj hizmeti
  *Suadiye Mahallesi uydu montaj hizmeti
  *Zühtüpaşa Mahallesi uydu montaj hizmeti
  *Güneşli Bahçe Sokak uydu montaj hizmeti
  *Zaman Sokak uydu montaj hizmeti
  *Dr. Vehbi Sarıdal Sokak uydu montaj hizmeti
  *Münir Nurettin Selçuk Caddesi uydu montaj hizmeti
  *Atatürk Caddesi.-İnönü Caddesi Bağlantı Yolu uydu montaj hizmeti
  *Chalcedon uydu montaj hizmeti
  *Çetin Emeç Bulvarı uydu montaj hizmeti
  *Batman Sokak uydu montaj hizmeti
  *Itri Dede Sokak uydu montaj hizmeti
  *Bilim Sokak uydu montaj hizmeti
  *Mahmut Baba Sokak uydu montaj hizmeti
  *Rasim Paşa Sokak uydu montaj hizmeti
  *Mithat Süyev Sokak uydu montaj hizmeti
  *Bostancı Hatboyu Sokak uydu montaj hizmeti
  *Uzunçayır Çıkışı-K14 uydu montaj hizmeti
  *Mahur Sokak uydu montaj hizmeti
  *Erkin Caddesi uydu montaj hizmeti
  *Rüştiye Sokak uydu montaj hizmeti
  *Üst Çeşme Sokak uydu montaj hizmeti
  *Celal Muhtar Sokak uydu montaj hizmeti
  *Yoğurtçu Çayırı Caddesi uydu montaj hizmeti
  *Çınarlı Sokak uydu montaj hizmeti
  *Vural Sokak uydu montaj hizmeti
  *Asım Gündüz Caddesi uydu montaj hizmeti
  *Turşucudere Sokak uydu montaj hizmeti
  *Petrol Ofisi uydu montaj hizmeti
  *Akçakoca Sokak uydu montaj hizmeti
  *Dinlenç Caddesi uydu montaj hizmeti
  *Bahtlı Sokak uydu montaj hizmeti
  *Ulusuluk Sokak uydu montaj hizmeti
  *Etem Kaptan Sokak uydu montaj hizmeti
  *İskele Camii uydu montaj hizmeti
  *Kadıköy-İDO uydu montaj hizmeti
  *Şaşkınbakkal Sürücü Kursu
  *Damla Sokak uydu montaj hizmeti
  *Moda Cad. uydu montaj hizmeti