Uydu servisi uydu kurulumu, çanak anten montaj, merkezi uydu sistemi kurulum ve onarım konusunda uzman kadromuz, müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımız ile hizmetinizdedir. 20 yıllık sektör geçmişimiz ve garantili uydu servisi hizmeti NextServisi.com’da.

Uydu Servisi Firmamız vergi açılışı olan, fatura ve garanti verebilen bir kuruluştur. Vergi açılışı olmayan, bu işi ek iş olarak yapan firma ve kişilerden lütfen uzak durun..!

 

Çanak anten montajı, uydu arızası, merkezi uydu kurulumu. Hemen ara usta çağır!  

 

Hizmetlerimiz;


Çanak Anten Yer Değişimi Nasıl Yapılır?

çanak anten modelleri Çanak antenin bulunduğu konumda yön görmemesi ve çanak anten önüne ağaç, yapı gibi engellerin gelmesi durumunda sinyal alınamayacağı için,çanak antenin bulunduğu yerden sökülerek farklı bir yere montaj yapılır.mÇanak antenin yer değişimi ile tüm kanallar sorunsuz bir şekilde izlenebilir.

Çanak Anten Yön Değişimi Nasıl Yapılır?

çanak anten modelleri Çanak anten yön değişimi, antenin ayarlanmış olduğu uyduya ihtiyaç kalmaması durumunda farklı bir uyduya ayarlanması işlemidir. Örnek olarak Hotbird 13.0E uydusuna ayarlı bir çanak antenin Astra19.0E uydusuna ayarlanması gibi..

D-Smart Arıza Servisi

 

d smart arıza servisi

D-Smart arıza servisi, D-Smart anten ayarı, D-Smart kablo değişimi, D-Smart uydu ayarı, D-Smart LNB değişimi gibi konularda bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamız özel servistir. D-smart yetkili servisleri için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. 

D-Smart Çanak Anten Kurulumu

 

d smart arıza servisi

D-Smart  çanak anten kurulum hizmeti. D-Smart uyumlu çanak anten montajı, çanak anten kurulumu, çanak anten ayarı için hemen bizi arayın.!

0535 819 28 78

0532 448 28 78

Nextservisi.com tarafından yaptığımız tüm kurulum ve arıza işlemleri tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Uzman kadromuz ve müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımız ile hizmet vermekteyiz.

Uydu servisi hizmeti almak için lütfen aşağıdaki telefon numaralarından mail adresinden yada iletişim formundan bize ulaşın. Size en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

0535 819 28 78

0532 448 28 78

info@nextservisi.com

 

Çanak anten montajı, uydu arzıası, merkezi uydu kurulumu. Hemen ara usta çağır!